Hair Team

Łukasz Urbański

Ekspert w dziedzinie tworzenia stylizacji fryzur

Łukasz Urbański odkrył swoją pasję do fryzjerstwa dzięki swojej znajomej, pomimo tego, że początkowo wybrał szkołę artystyczną. Swoje pierwsze klientki przyjmował w piwnicy rodziców w rodzinnym Knurowie. Pierwszy salon otworzył w wieku 21 lat. Po pewnym czasie, ze względu na ogromne zainteresowanie i lokalną rozpoznawalność, zdecydował się przenieść salon do Gliwic.

Łukasz to osoba ambitna i lubiąca wyzwania, chłonąca każdą formę sztuki jako inspirację. Idealnym miejscem do tego stała się Warszawa. Pracę w gliwickich salonach łączył z pracą fryzjera i projektanta ubioru w stolicy przez 2 lata.

Przełomem w jego karierze była współpraca z Ewą Farną przy produkcji X Factor. Dzięki temu Łukasz dołączył do rodziny TVN, współpracując przy coraz większej ilość ich produkcji telewizyjnych. W 2008 roku zdecydował się przenieść do Warszawy na stałe. Po roku Łukasz zdecydował się na otworzenie swojego pierwszego, autorskiego salonu na pl. Konstytucji w Warszawie. Miejsce to szybko zdobyło popularność, nie tylko ze względu na piękny eklektyczny wystrój, ale przede wszystkim przez perfekcjonizm przy tworzeniu indywidualnych fryzur i ciepłą rodzinną atmosferę.

W międzyczasie, zespół Łukasza współpracował z TVN przy takich produkcjach jak: Top Model, You Can Dance, Mam Talent, Master Chef oraz innych.

Obecnie Warszawie funkcjonują z powodzeniem już 3 salony fryzjerskie sygnowane nazwiskiem Łukasza. Po latach wypełnionych licznymi sukcesami, Łukasz zdecydował się na otwarcie szkoły fryzjerskiej Łukasz Urbański School w centrum Warszawy, w której dzielić się będzie swoim ogromnym doświadczeniem oraz pasją

Bartek Smagowski

"Kici"

Bartek to fryzjer z powołania, który upiększa włosy od dzieciństwa. Zaczynał w szkole fryzjerskiej w Radomiu, sukcesywnie wygrywając liczne konkursy. Inspiruje się zarówno modą uliczną jak i glamour. Jako autorytet w dziedzinie fryzjerstwa stawia Antoniego Cierplikowskiego.

Najważniejsze w jego pracy jest, jak sam uważa, "uszczęśliwianie kobiet". Lubi kolorowe skarpetki.

Mikołaj Kiełbus

"Miki"

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczał jako dziecko, przyglądając się sztuce fryzjerstwa w salonie swojej cioci. Procz swojej wiedzy i umiejętności, przede wszystkim potrafi wsłuchać się w potrzeby i dopasować fryzurę nie tylko do kształtu twarzy, ale również do osobowości, wizerunki i indywidualnych preferencji.

W swojej pracy dąży do wydobycia naturalnego piękna poprzez niebanalną koloryzację, dopełnioną strzyżeniem i stylizacją.

Ignacy Stefaniuk

"Igi"

Z fryzjerstwem związany jest 10 lat, zaczynając swoją przygodę w Siedlcach. W pracy stawia na profesjonalizm, doskonałośc i zadowolenie swoich klientów. Najlepiej czuje się w koloryzacjach blond. Doskonale także radzi sobie z męskim cięciem i zarostem. Zaufały mu gwiazdy polskiego show biznesu.

Najważniejszy jest dla niego uśmiech klientek i pytanie "kiedy masz wolny termin?". Dzięki temu ma poczucie świetnie wykonanego zadania.

Beata Urbańska

"Beti"

Początkowo jedynie amatorsko wspierała Łukasza przy jego pierwszych klientkach. To on zaszczepił w niej miłość do fryzjerstwa, dzięki czemu podjęła decyzję, aby związać się z tym zawodem na stałe. Z czasem, zostając samodzielną stylistką, zaskarbiła sobie sympatię wielu klientek, dzięki swojej otwartości i nieprzerwanym optymizmem.

Jest pełna zapału do pracy, a ciągły rozwój uważa za kluczowy. Fryzjerstwo trakuje jak misję. Uwielbia wydobywać piękno swoich klientek, uważnie ich słuchając i dbając o ich komfort podczas wizyty.

Agnieszka Pędzik

Fryzjerstwo jest dla niej pasją, a nie tylko, jak wynika z definicji, rzemieślniczym zawodem. Wiedzę zdobywała w najlepszych salonach fryzjerskich w Łodzi, gdzie oprócz rozwijania swoich zdolności manualnych oraz wrażliwości estetycznej, ukształtowała się jako wszechstronna, zawodowa fryzjerka. Podąża drogą samorealizacji i spełnia się w tym co daje jej radość.

Nieustannie się uczy i czerpie inspiracje od osób, z którymi współpracuje. Uważa, że chociaż życie nie kończy się na włosach, to warto od nich zacząć, bo nic nie daje tyle pewności siebie, co dobrze dopasowana fryzura.

Kamil Tatara

"Lili"

Jako młody chłopak pomagał mamie i babci farbować włosy, co później przerodziło się w pasję i zawód. Z wyrożnieniem ukończył technikum fryzjerskie w Lublinie i przyjechał do stolicy w poszukiwaniu najnowszych trendów z dziedziny fryzjerstwa.

Brał udział w licznych sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Uważa, że koloryzacja powinna być przemyślana tak samo, jak przy tworzeniu dzieła sztuki.

Małgorzata Serafin

"Oxi"

Mikrofon zamieniła na nożyczki. Po 11 latach pracy w telewizji porzuciła dziennikarstwo i została fryzjerką. Uwielbia koloryzacje blond i proste geometryczne cięcia. Ma słabość do chipsów i brzydkich błyskotek.

Oliwia Katarzyna Lubieniecka

Stylistka przedłużania włosów od 2010 roku. Prekursorka bezpiecznego i naturalnego efektu przedłużania włosów, czym szybko zdobyła sobie uznanie i zaufanie wśród klientek w całej Polsce i za granicą. Ekspert i stylista w programach telewizyjnych.

Obecnie opracowuje autorską, nieinwazyjną metodę przedłużania włosów. Otwarta, profesjonalna, komunikatywna dziewczyna z ogromną wiedzą na temat rynku "beauty" oraz z doświadczeniem ukierunkowanym w stronę kobiecych potrzeb.

Ola Olszewska

"Graża"

To ją słyszycie w słuchawce, gdy chcecie umówić się na wizytę. Wspiera zespół podczas produkcji i sesji zdjęciowych. Jest odpowiedzialna za organizację szkoleń w Łukasz Urbański School.